Wybaczcie milczenie... / by bartlomiej firlet

 

Ta cisza, czy też pustka na moim blogu to nie jest to dowód na to, że nie dzieje się u mnie nic godnego uwagi. Raczej zaniedbanie, na które nie znajdę usprawiedliwienia. Zastanawiałem się nad sensem dzielenia się informacjami nad czym obecnie pracuję... Większość wydarzeń ma swoje działanie promocyjne i widz, czy też uczestnik, dla którego ów wydarzenie jest przeznaczona szczęśliwie wie o tym. Nie chcę więc wyłącznie reklamować moich działań zawodowych. Chciałbym by strona pełniła rolę dokumentalną i umożliwiały kontakty zawodowe bezpośrednio ze mną.  Będę również dzielił się z Wami innymi projektami artystycznymi i obiecuję zdradzić kilka innych pasji i projektów. 

W maksymalnym skrócie:

Ostatni okres był dla mnie bardzo pracowity i różnorodny w zawodowe  zadania. Dołączyłem do aktorskiej ekipy "Ojca Mateusza" (rezultat już niebawem w TVP1) prowadziłem warsztaty, wykłady, brałem udział w czytaniach performatywnych i sesjach zdjęciowych.  Część materiałów już niebawem udostępnię na moim blogu.

Dziś publikuję zdjęcia z czytania, które odbyło się 15.03.2016 w Muzeum Chopina w Warszawie. Organizatorem był Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Przygotowaliśmy czytanie fragmentu książki "Historia mojego życia" George Sand w którą wcieliła się Halina Skoczyńska, za reżyserię odpowiadała Anika Idczak, produkcja - Katarzyna Marzęcka, fortepian  - Natalia Czekała i ja w roli Fryderyka Chopina. Mam nadzieję, że to nie koniec przygody z mistrzem :)